O nas

psychoterapeuta Dominik Gawędamgr Dominik Gawęda

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (zobacz certyfikat), Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (zobacz certyfikat) oraz Instytutu Psychoanalizy i Psychoterapii (zobacz certyfikat). W swej pracy kieruje się kodeksem etycznym tych towarzystw. W psychoterapii kształciłem się dziewięć lat. Obecnie nadal poddaje prowadzone przez siebie terapie systematycznej superwizji u doświadczonych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Moje doświadczenia obejmują prace w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz pracę środowiskową. Staram się uważnie i szczerze pomóc w rozumieniu zgłaszanych problemów. Jeśli w danym przypadku sam nie jestem w stanie pomóc odsyłam do osób w mym poczuciu kompetentniejszych.


psycholog Agnieszka Gawędamgr Agnieszka Gawęda

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (zobacz certyfikat) i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (zobacz certyfikat). W toku rozwoju własnego warsztatu zawodowego ukończyłam całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz kurs Systemowej Terapii Rodzin przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii Środowiskowej w Krakowie. Moje zainteresowania i doświadczenia zawodowe koncentrują się głównie wokół psychoterapii indywidualnej dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

W spotkaniu z drugim człowiekiem cenię szczególnie autentyczność i pokorę, a za nieodzowne warunki efektywnej pracy psychologa uważam kreatywność i ciekawość drugiego człowieka.

Swoją wiedzę i zdobyte umiejętności zawdzięczam pracy w Dziennym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nastroju, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego w NZOZ "Feniks" w Sosnowcu oraz Oddziale Klinicznym Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego w Centrum Pediatrii w Sosnowcu. Warsztat terapeutyczny wzbogacam w trakcie konferencji z zakresu psychoterapii oraz podczas regularnych superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Psychiatrycznego czy Psychodynamicznego.